Росіяни вдарили по Макаровому на Харківщині: загинула жінка

Внаслідок удару РФ по прикордонному селу Макарове на Харківщині загинула жінка, є поранений.Внаслідок удару РФ по прикордонному селу Макарове на Харківщині загинула жінка, є поранений. Про це повідомив у Телеграм начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов 3 вересня.

"Окупанти вдарили по селу Макарове, що в Золочевській громаді. На жаль, внаслідок ворожого обстрілу загинула 38-річна жінка.  Отримав легкі поранення цивільний 59-річний чоловік", - написав він. 

Пошкоджено три приватні будинки, господарчі споруди та енергомережі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Всі статті