Росіяни вбили 1 мешканця Красногорівки – Донецька ОВА

Окупанти за минулу добу вбили одного мешканця Красногорівки та поранили ще чотирьох мешканців Донецької області. Про це повідомляє Донецька ОВА у своєму телеграм-каналі 24 вересня.

"За 23 вересня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Красногорівці. Ще 4 людини в області за добу дістали поранення", - зазначається у повідомленні.

За інформацією Донецької ОВА, загальна кількість вбитих росіянами мирних мешканців Донеччини від початку вторгнення складає 1718 осіб, а поранених – 4172 осіб.

У Військовій адміністрації додали, що загальна кількість жертв по області з початку повномасштабної війни вказана без урахування жертв у Маріуполі та Волновасі.

Як повідомлялось раніше, у прифронтовій Авдіївці горіла дев’ятиповерхівка після танкового обстрілу росіян.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті