Росіяни в окупованому Енергодарі перетворили заводи на військові склади та станції ремонту техніки

Російські військові в окупованому Енергодарі перетворюють заводи на військові склади та станції ремонту техніки. Про це 1 червня повідомив Генштаб ЗСУ.

"Попри численні заклики з боку МАГАТЕ та світових лідерів, окупанти продовжують перетворювати тимчасово захоплений Енергодар Запорізької області на військово-логістичну базу", - повідомили українські військові.

Зокрема, завод "Нестандартного обладнання та трубопроводів" окупанти перетворили на місце ремонту військової техніки. Завод "Спеціальних конструкцій" і "Домобудівний комбінат" росіяни перетворили на склад військової техніки, зброї та боєприпасів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти риють траншеї та активно мінують територію навколо ЗАЕС.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті