Росіяни у безуспішних намаганнях взяти Белогорівку на Луганщині нанесли в її напрямку 17 авіаударів за дві доби

Протягом доби 12 квітня ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки на Луганщині, обстрілюючи з артилерії та авіації цей населений пункт. Про це у Телеграм повідомляє Луганська ОВА.

Також артилерійських обстрілів цього разу зазнали Новоселівське, Невське, Кузьмине, Піщане.

Крім артилерії, росіяни активно застосовують на цій ділянці фронту авіацію. Лише за попередні дві доби там зафіксовано 17 авіаударів.

Авіація Сил оборони України, у свою чергу, за добу завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також, наші захисники збили 2 ворожих БпЛА типу "Орлан-10". 

Як повідомлялося, Сили оборони протягом 12 квітня відбили 45 атак рашистів і знищили 2 склади боєприпасів

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті