Росіяни своїх кидають: Песков відхрестився від бійки футболістів "Шинника" та "Минаю"

Прес-секретар російського диктатора путіна Дмитро Песков відмовився коментувати інцидент з бійкою футболістів російського "Шинника" із представниками ужгородського клубу "Минай". Про це повідомляють російські ЗМІ.

Відповідаючи на запитання про цей епізод, який стався в одному з турецьких готелів, Песков ухилився від відповіді.

"Чи буде розглядатися цей інцидент? Це не до нас питання", - заявив прес-секретар путіна.

Як повідомлялося раніше, ввечері 13 лютого футболісти "Шинника" почали хамити персоналу готелю. За працівників вступилися футболісти "Минаю", внаслідок чого декілька росіян опинилися в медпункті. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті