Росіяни розпочали підготовку до "виборів" на окупованих територіях – Федоров

Російські окупанти розпочали підготовку до так званих "президентських виборів" на окупованих територіях України. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Окупанти готуються вчергове вислужитися перед путіним - розпочали підготовку до незаконних виборів", - повідомив він.

Зокрема, окупанти завезли в Мелітополь вісім автобусів виконавців, розселили у віджатих приміщеннях

"Проводять збори в приміщенні райдержадміністрації - глушать зв’язок, щоб злочинні секрети ніхто не міг підслухати", - зазначив Іван Федоров.

За інформацією мешканців, росіяни завезли саме агітаторів, які понесуть по окупованим громадам смертельну брехню про диктатора і "руській мір".

"Проте наші люди точно знають правду, а "рускій мір" - злидні, терор, несвободу - бачать своїми очами. Будь-які вибори на ТОТ – незаконні, їхні результати – не визнає жодна країна світу, а організатори та виконавці – злочинці", - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, у росії ухвалили постанову, згідно з якою "голосувати на виборах" президента, які призначено на березень наступного року, люди на окупованих територіях України можуть просто біля своїх будинків.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті