Росіяни посилили артилерійський тиск на Невське й Білогорівку в Луганській області

Російські окупанти посилили артилерійський тиск на Білогорівку й Невське на Луганщині. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 6 лютого.

"Артилерійський тиск противник посилив на Невське та Білогорівку. Навколо цих населених пунктів ворожі обстріли майже цілодобові", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що за першої можливості росіяни застосовують авіацію по укріпленнях українських військових. Зокрема, учора вдарили авіацією по Серебрянському лісництву. За підтримки з неба окупанти й атакували близько 20 разів одразу у декількох місцях на Лиманському напрямку. 

"Успіхів не досягли, у тому числі й у Білогорівці", - зазначив Лисогор.

Раніше повідомлялось, що росіяни проявили найбільшу активність на південь від Невського на Луганщині.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті