Росіяни почали вербувати жінок у штурмові батальйони ПВК для війни проти України

Російський батальйон "Еспаньола", організований футбольними фанатами, вербує жінок у штурмові загони для участі у війні проти України, - повідомляє ТК "Важливі історії" 28 листопада.

"Еспаньола" входить до складу підконтрольної Міноборони ПВК "Редут".

"Дівчатам в "Еспаньолі" надається можливість реалізуватися не тільки в снайперській справі. Дівчата в нашій бригаді працюють і в з'єднаннях штурмовиків, і в медицині, зв'язку, а також у підрозділах РЕБ, РЕР і БПЛА", - ідеться в публікації.

"Перший контракт - 6 місяців. З них 1-2 - навчання і злагодження. На цей час - 110-120 тисяч рублів. Далі в зоні БД [бойових дій] ця сума х2 [множиться на два]", - розповів адміністратор телеграм-каналу "Еспаньйоли" російській журналістці, яка представилася кандидаткою в найманці.

Зазначається, що на посади снайперів і операторів дронів росіянок вербують давно. Їх наймають у ту саму "Еспаньолу" та інший батальйон "Редута" - "Борз".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті