Росіяни почали вербувати жінок у штурмові батальйони ПВК для війни проти України

Російський батальйон "Еспаньола", організований футбольними фанатами, вербує жінок у штурмові загони для участі у війні проти України, - повідомляє ТК "Важливі історії" 28 листопада.

"Еспаньола" входить до складу підконтрольної Міноборони ПВК "Редут".

"Дівчатам в "Еспаньолі" надається можливість реалізуватися не тільки в снайперській справі. Дівчата в нашій бригаді працюють і в з'єднаннях штурмовиків, і в медицині, зв'язку, а також у підрозділах РЕБ, РЕР і БПЛА", - ідеться в публікації.

"Перший контракт - 6 місяців. З них 1-2 - навчання і злагодження. На цей час - 110-120 тисяч рублів. Далі в зоні БД [бойових дій] ця сума х2 [множиться на два]", - розповів адміністратор телеграм-каналу "Еспаньйоли" російській журналістці, яка представилася кандидаткою в найманці.

Зазначається, що на посади снайперів і операторів дронів росіянок вербують давно. Їх наймають у ту саму "Еспаньолу" та інший батальйон "Редута" - "Борз".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті