Росіяни обстрілюють Запорізьку область. Відомо про декільких поранених

У наслідок російського обстрілу території Запорізькій області відомо про поранення декілько цивільних людей. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак 14 травня.

"Росіяни обстрілюють Запорізьку область. Внаслідок обстрілу «Градами» села Приморське постраждав чоловік. Ворог влучив у приватний будинок", - пише Ермак. 

"Також росіяни обстрілюють Приморську середню школу. Відомо, що поранення отримали троє цивільних та водій швидкої", - також додав голова ОПУ.

Раніше Єрмак повідомляв, що в селі Миролюбівка Нововоронцовської громади Херсонської області вибухнув недетонований російський снаряд, унаслідок чого загинули 5 мирних жителів.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті