У селі на Херсонщині російська вибухівка забрала життя пʼяти мирних жителів - Єрмак

У селі Миролюбівка Нововоронцовської громади Херсонської області вибухнув нездетонований російський снаряд, у наслідок чого загинули 5 мирних жителів. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак 14 травня.

"На Херсонщині вибухівка, залишена російською армією, обірвала життя пʼяти мирних жителів. Трагедія сталася на одному з сільськогосподарських підприємств у селі Миролюбівка Нововоронцовської громади", - написав Єрмак. 

Він уточнив, що вибухнув нездетонований снаряд.  

"Наймолодшому загиблому було 27 років, найстаршому – 68", - додав очільник ОПУ.

Як повідомлялося, 14 травня голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін проінформував, що російські війська за добу 90 разів обстріляли Херсонську область, поранивши шістьох мирних жителів. 

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті