Росіяни обстріляли зі "Смерчів" Дружківку і ряд громад, за добу - четверо загиблих

Російські війська ударили із РСЗО "Смерч" по Дружківці, внаслідок чого пошкоджень зазнали п’ять будинків. Про це 9 вересня повідомила Донецька обласна військова адміністрація в Телеграмі. 

Також зазначається, що у Торецькій громаді ворожими обстрілами пошкоджено будинок у Північному, ще два домоволодіння – у Щербинівці та Петрівці. У Часовоярській громаді від ударів постраждали два будинки.

Крім того, у селищі Шевченко Комарської громади від російської атаки знищено декілька будинків, пошкоджено сільгосптехніку. Зазнали пошкоджень також чотири будинки в Зарічному Лиманської громади, а у Сіверську зруйновано два будинки і нежитлову споруду.

За добу через атаки загарбників загинули четверо жителів Донеччини: двоє – у Переїзному, по одній жертві зафіксовано у Зарічному і Катеринівці. Ще сім людей в регіоні дістали поранення.

Як повідомлялося, на Донеччині від початку війни евакуювали експонати 17 музеїв із 36.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті