Росіяни обстріляли зі "Смерчів" Дружківку і ряд громад, за добу - четверо загиблих

Російські війська ударили із РСЗО "Смерч" по Дружківці, внаслідок чого пошкоджень зазнали п’ять будинків. Про це 9 вересня повідомила Донецька обласна військова адміністрація в Телеграмі. 

Також зазначається, що у Торецькій громаді ворожими обстрілами пошкоджено будинок у Північному, ще два домоволодіння – у Щербинівці та Петрівці. У Часовоярській громаді від ударів постраждали два будинки.

Крім того, у селищі Шевченко Комарської громади від російської атаки знищено декілька будинків, пошкоджено сільгосптехніку. Зазнали пошкоджень також чотири будинки в Зарічному Лиманської громади, а у Сіверську зруйновано два будинки і нежитлову споруду.

За добу через атаки загарбників загинули четверо жителів Донеччини: двоє – у Переїзному, по одній жертві зафіксовано у Зарічному і Катеринівці. Ще сім людей в регіоні дістали поранення.

Як повідомлялося, на Донеччині від початку війни евакуювали експонати 17 музеїв із 36.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті