Росіяни обстріляли прикордоння Сумської області 22 рази протягом доби, є поранені – ОВА

Російські окупанти обстріляли прикордонні території Сумської області 22 рази протягом минулої доби, 2 людини отримали поранення. Про це повідомила Сумська ОВА в Телеграм о 21:28 4 червня.

"Протягом дня росіяни здійснили 22 обстріли. Зафіксовано 104 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Великописарівська, Глухівська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Миропільська, Новослобідська, Шалигинська, Юнаківська громади", – йдеться у повідомлені.

Зазначається, що в Білопільській громаді зафіксовано серію обстрілів артилерійськими установками, у результаті яких сталося 8 вибухів, а також мінометний обстріл, який спричинив 2 вибухи.

У Великописарівській громаді зафіксовано 18 вибухів з артилерії та 3 вибухи з мінометів. Унаслідок одного з мінометних обстрілів пошкоджено 1 приватний будинок, гараж з автомобілем та газову трубу.

По Глухівській громаді російські війська здійснили артилерійський обстріл - 9 вибухів.

У Зноб-Новгородській громаді сталася артилерійська атака, внаслідок якої було зафіксовано 28 вибухів. Через обстріл пошкоджено 7 приватних будинків, лінії електропередач, церкви та пожежно-рятувальної частини. Поранено 2 мирних мешканців.

У Краснопільській громаді стався мінометний обстріл, під час якого було зафіксовано 6 вибухів.

В Миропільській громаді були зареєстровані обстріли з артилерії, в результаті яких сталося 2 вибухи, а також мінометного обстрілу, що спричинив 4 вибухи.

Крім того, росіяни також скинули 9 мін на територію Новослобідської громади.

У Шалигинській громаді росіяни здійснили мінометний обстріл, під час якого сталося 5 вибухів.

У Юнаківській громаді були зафіксовані обстріли з важкої артилерії (САУ), в результаті яких відбулося 10 вибухів.

Раніше повідомлялось, що росіяни завдали ударів по Чугуєву на Харківщині, інформація про наслідки з'ясовується.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті