Росіяни завдали ударів по Чугуєву на Харківщині, інформація про наслідки з'ясовується – РВА

Російські окупанти завдали ударів по Чугуєву Харківської області, інформація про наслідки атаки з'ясовується. Про це повідомив начальник Чугуївської РВА Сергій Лободенко, пише "Суспільне".

"РФ завдала ударів по Чугуєву, інформації про наслідки атаки на цю хвилину немає", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в Харкові було чути відлуння щонайменше п'яти вибухів, усі пролунали за межами Харкова зі сторони Чугуєва. У місті та області оголошена повітряна тривога о 22:13.

Раніше повідомлялось про вибухи в Харкові й про те, що на місто й область летять ще кілька ракет С-300.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті