Росіяни на окупованих територіях змушують бюджетників здавати кров для російських військових – ЦНС

Через великі втрати на південному напрямку ворог шукає донорів на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"Окупаційна адміністрація зганяє на потреби зс рф бюджетників для примусової здачі крові. При цьому обіцяють додаткові виплати, але по факту виплат немає", - йдеться у повідомленні.

Крім того, окупанти відряджають на захоплені землі гематологів, через брак кадрів, адже місцеві відмовляються працювати на ворога.

Як повідомлялося раніше, за майже 2 місяці окупанти просунулися під Авдіївкою на 2 км, однак понесли тисячні втрати.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті