Росіяни на фронті сформували загони "Шторм", які мають відбивати втрачені позиції - Сирський

Російські військові на фронті формують штурмові загони, які мають відбивати втрачені раніше позиції. Про це 25 квітня в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив генерал-полковник Олександр Сирський.

"Противник аналізує результати своїх дій, робить певні висновки і вдосконалює тактику використання військ. Наприклад, у кожній бригаді (полку) на основі мотострілецьких рот, посилених танками, вогнементними, мінометними та протитанковими підрозділами, сформовано окремі штурмові загони "Шторм", призначені для відновлення втрачених позицій", - повідомив командувач східного угруповання ЗСУ.

Також окупанти в рамках таких штурмових дій активно використовують військову техніку та артилерійські підрозділи, а також підключають для коригування безпілотники. Завдяки БПЛА росіяни здійснюють коригування артилерії, а командири груп можуть ефективно керувати підлеглим особовим складом.

У міських умовах ворог вдається до довготривалих артобстрілів об'єкта атаки. Штурмує ж його пізніше група чисельністю до 10 осіб. Зокрема бойова техніка застосовується вкрай рідко. Зазвичай ворог проводить наступ у 3-4 "хвилі", а втрати штурмової групи поповнюються евакуаційною групою з розподільчих пунктів.

"Командири штурмових груп використовують смартфони зі спеціальним програмним забезпеченням "Alpine Quest GPS", в якій нанесені координати позицій наших вогневих засобів, об'єкти атаки, маршрути висування до них, а також завдання сусідніх підрозділів", - додав Сирський.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Сирський перевірив позиції українських військових на Бахмутському напрямку.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті