Росіяни на блокпостах у Херсонській області навмисно псують українські паспорти

Російські окупанти намагаються прискорити темпи паспортизації в Херсонській області, для чого навмисно псують українські документи. Про це 9 травня повідомив Центр національного спротиву.

"За інформацією від нашого підпілля, таке неофіційне розпорядження було видано окупаційною "адміністрацією" росіян на тимчасово захоплених територіях Херсонської області. Згідно з яким, російські військові мають здійснювати умисні механічні пошкодження українських паспортів", - зазначили в ЦНС.

Уточнюється, що це робиться для того, щоб прискорити темпи паспортизації в регіоні. А з огляду на тиск окупантів на місцевих гауляйтерів, місцеві "адміністрації" поступово змінюють свою політику на більш агресивну.

"Окупанти надають російському паспорту статус документа для виживання та вирішення найменших соціально-побутових потреб. Наприклад, від виїзду за межі міст до медичних послуг, що фактично ставить місцеве населення в обставини непереборної сили", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Старобільську окупанти виселяють місцевих жителів за відмову від російського громадянства.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті