Росіяни на блокпостах у Херсонській області навмисно псують українські паспорти

Російські окупанти намагаються прискорити темпи паспортизації в Херсонській області, для чого навмисно псують українські документи. Про це 9 травня повідомив Центр національного спротиву.

"За інформацією від нашого підпілля, таке неофіційне розпорядження було видано окупаційною "адміністрацією" росіян на тимчасово захоплених територіях Херсонської області. Згідно з яким, російські військові мають здійснювати умисні механічні пошкодження українських паспортів", - зазначили в ЦНС.

Уточнюється, що це робиться для того, щоб прискорити темпи паспортизації в регіоні. А з огляду на тиск окупантів на місцевих гауляйтерів, місцеві "адміністрації" поступово змінюють свою політику на більш агресивну.

"Окупанти надають російському паспорту статус документа для виживання та вирішення найменших соціально-побутових потреб. Наприклад, від виїзду за межі міст до медичних послуг, що фактично ставить місцеве населення в обставини непереборної сили", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Старобільську окупанти виселяють місцевих жителів за відмову від російського громадянства.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті