Росіяни масовано обстріляли Костянтинівку: дев’ять авіаударів за 15 хвилин, є жертви

Російські війська сьогодні, 22 січня, завдали декілька ударів по Костянтинівці Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула, а семеро — зазнали поранень. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Зазначається, що окупанти спочатку завдали артилерійського удару по місту.

"Жінка 59 років і 74-річний чоловік отримали мінно-вибухові травми й осколкові поранення. Постраждалу доставлено до лікарні у важкому стані", - йдеться у повідомленні.

"Через деякий час армія РФ повторила атаку. Упродовж 15 хвилин ворог наніс по місту 9 авіаударів. Попередньо, війська рф використали «ФАБ-250» з модулем УМПК. Внаслідок обстрілу загинув 58-річний громадянин. Дістали тілесні ушкодження 5 жителів віком 52, 62, 64, 76 й 91 рік. У них діагностовано мінно-вибухові й закриту черепно-мозкову травми, струс головного мозку, поранення тулубу і кінцівок.

Крім того, у місті пошкоджені багатоквартирні та приватні будинки, гаражі, автомобілі, лінії електромережі й газопровід.

Як повідомляли раніше, росіяни обстріляли Костянтинівку. Є поранені

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Всі статті