Росіяни масовано обстріляли Харківщину та "накрили" прикордоння Сумщини з РСЗВ

Російські війська протягом 22 травня обстріляли населені пункти у чотирьох районах Харківщини та двох прикордонних громадах Сумщини. Про це повідомляють обласні військові адміністрації.

Під масований вогонь в Харківській області потрапили населені пункти Харківського, Куп'янського, Ізюмського та Чугуївського районів. Внаслідок обстрілів Куп'янська з РСЗВ пошкоджено щонайменше 14 приватних житлових будинків, господарчі споруди, сталися пожежі.

Поранення зазнали жінки віком 76 та 53 роки і 35-річний чоловік.

В Сумській області росіяни здійснили шість обстрілів прикордоння. Зафіксовано 29 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська та Шалигинська громади. Зокрема, по Шалигинській громаді зафіксували сім вибухів від снарядів з міномету та 18 – з артилерії, по Великописарівській – чотири з РСЗВ.

У ОВА зазначили, попередньо – без втрат серед мирних жителів та руйнувань цивільної інфраструктури.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті