Росіяни контролюватимуть рибальство у псевдоутворенні "ДНР"

Російське Азово-Чорноморське теруправління Федерального агентства з рибальства відкрило свій відділ у "ДНР". Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 4 квітня.

Мета відкриття філії, що декларується, - припинення порушень і вимог за російськими нормами.

"З метою попередження, виявлення та припинення порушень обов'язкових вимог, за допомогою профілактики порушень обов'язкових вимог, оцінки дотримання громадянами та організаціями обов'язкових вимог, виявлення їх порушень, вжиття передбачених законодавством РФ заходів щодо припинення виявлених порушень обов'язкових вимог, усунення їх наслідків та (або) відновлення правового становища, яке існувало до виникнення таких порушень, на території ДНР утворено відділ державного контролю, нагляду та охорони водних біологічних ресурсів Управління», - йдеться у повідомленні.

На сьогодні у квазіутворенні "ДНР" Росриболовство видало чотири дозволи на вилов водних біоресурсів.

«З початку 2023 року до Управління за отриманням дозволів на видобуток (вилов) водних біологічних ресурсів та укладанням договорів користування водними біоресурсами, загальний допустимий улов яких не встановлювався, звернулися два індивідуальні підприємці ДНР. За підсумками розгляду управління видано чотири дозволи та укладено 11 договорів», - повідомили місцеві пропагандисти.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті