Росіяни контролюватимуть рибальство у псевдоутворенні "ДНР"

Російське Азово-Чорноморське теруправління Федерального агентства з рибальства відкрило свій відділ у "ДНР". Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 4 квітня.

Мета відкриття філії, що декларується, - припинення порушень і вимог за російськими нормами.

"З метою попередження, виявлення та припинення порушень обов'язкових вимог, за допомогою профілактики порушень обов'язкових вимог, оцінки дотримання громадянами та організаціями обов'язкових вимог, виявлення їх порушень, вжиття передбачених законодавством РФ заходів щодо припинення виявлених порушень обов'язкових вимог, усунення їх наслідків та (або) відновлення правового становища, яке існувало до виникнення таких порушень, на території ДНР утворено відділ державного контролю, нагляду та охорони водних біологічних ресурсів Управління», - йдеться у повідомленні.

На сьогодні у квазіутворенні "ДНР" Росриболовство видало чотири дозволи на вилов водних біоресурсів.

«З початку 2023 року до Управління за отриманням дозволів на видобуток (вилов) водних біологічних ресурсів та укладанням договорів користування водними біоресурсами, загальний допустимий улов яких не встановлювався, звернулися два індивідуальні підприємці ДНР. За підсумками розгляду управління видано чотири дозволи та укладено 11 договорів», - повідомили місцеві пропагандисти.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті