Росіяни колонами вивозять своїх поранених і вбитих через Сватове в окупований Луганськ

Російські окупанти зазнають значних втрат на Сватівському напрямку Луганської області та вивозять колонами поранених і вбитих військових через Сватове в бік захопленого Луганська. Про це 12 серпня повідомив голова Сєверодонецької районної військової адміністрації Роман Власенко в ефірі "Еспресо".

"Ситуація залишається дуже напруженою. Окупанти тиснуть на наші позиції. Вони мають значну перевагу в артилерії й танках, але особливих успіхів не мають. "Найгарячіше" зараз в районі Білогорівки та Новоселівського на півночі Луганщини", - сказав Власенко.

За його словами, на лінії фронту російські окупанти зазнають великих втрат.

"Є інформація, що загарбники колонами вивозять 200-х і 300-х через Сватове у Луганськ. Вони змушені використовувати нові об'єкти під шпиталі. Втрати ворога на Луганщині за три дні складають понад 200 осіб пораненими та загиблими", - додав голова райдержадміністрації.

Раніше голова Луганської ОВА Артем Лисогор повідомляв, що на Сватівському напрямку окупанти намагаються ввести у бій резерви та щоденно штурмують хвилями позиції ЗСУ в районі Серебрянського лісництва.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті