Росіяни хваляться, що візьмуть в автомобільне кільце Азовське море

Заступник глави уряду РФ Марат Хуснуллін заявив, що мережа автомобільних доріг навколо узбережжя Азовського моря, з урахуванням захоплених районів в Україні, буде замкнута у 2024 році. Про це пишуть РосЗМІ.

"У нас дорога М-4 "Дон" з обходом Аксая цього року буде завершена, у нас обхід Краснодара цього року буде завершено, і наприкінці 2023 року - частина ділянки від Краснодара до Керченського мосту, і в 2024 році ще частина Керченського мосту буде повністю збудовано. Чотирисмугова нова дорога. Таким чином, ми Азовське море повністю візьмемо в автомобільне кільце", - цитується Хаснуллін.

Російський віце-прем'єр додав, що близько 386 км доріг, що йдуть уздовж узбережжя Азовського моря територією "нових регіонів" росії, вже відремонтовано минулого року.

Нагадаємо, Кремль у порушенні міжнародного права заявив, що окуповані території Донецької та Луганської областей є "новими суб'єктами РФ".

Як повідомлялося, так званий "глава уряду ДНР" Віталій Хоценко заявив, що останки зруйнованих російськими окупантами будинків Маріуполя використовуватимуться у ремонті та будівництві доріг.

Статті

Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Світ
06.06.2023
13:42

«Бєлгородська область стала новим Донбасом». Російські ЗМІ про Україну

«Можливо, це пов'язано з тим, що ситуацію в ДНР курирують одні федеральні структури, за судову систему відповідають інші, а Держдума і Рада Федерації перебувають у взаємодії з третіми. І, судячи з усього, всім цим кураторам разом було ніяк не...
Всі статті