Росіяни хваляться, що візьмуть в автомобільне кільце Азовське море

Заступник глави уряду РФ Марат Хуснуллін заявив, що мережа автомобільних доріг навколо узбережжя Азовського моря, з урахуванням захоплених районів в Україні, буде замкнута у 2024 році. Про це пишуть РосЗМІ.

"У нас дорога М-4 "Дон" з обходом Аксая цього року буде завершена, у нас обхід Краснодара цього року буде завершено, і наприкінці 2023 року - частина ділянки від Краснодара до Керченського мосту, і в 2024 році ще частина Керченського мосту буде повністю збудовано. Чотирисмугова нова дорога. Таким чином, ми Азовське море повністю візьмемо в автомобільне кільце", - цитується Хаснуллін.

Російський віце-прем'єр додав, що близько 386 км доріг, що йдуть уздовж узбережжя Азовського моря територією "нових регіонів" росії, вже відремонтовано минулого року.

Нагадаємо, Кремль у порушенні міжнародного права заявив, що окуповані території Донецької та Луганської областей є "новими суб'єктами РФ".

Як повідомлялося, так званий "глава уряду ДНР" Віталій Хоценко заявив, що останки зруйнованих російськими окупантами будинків Маріуполя використовуватимуться у ремонті та будівництві доріг.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті