Росіяни хваляться, що візьмуть в автомобільне кільце Азовське море

Заступник глави уряду РФ Марат Хуснуллін заявив, що мережа автомобільних доріг навколо узбережжя Азовського моря, з урахуванням захоплених районів в Україні, буде замкнута у 2024 році. Про це пишуть РосЗМІ.

"У нас дорога М-4 "Дон" з обходом Аксая цього року буде завершена, у нас обхід Краснодара цього року буде завершено, і наприкінці 2023 року - частина ділянки від Краснодара до Керченського мосту, і в 2024 році ще частина Керченського мосту буде повністю збудовано. Чотирисмугова нова дорога. Таким чином, ми Азовське море повністю візьмемо в автомобільне кільце", - цитується Хаснуллін.

Російський віце-прем'єр додав, що близько 386 км доріг, що йдуть уздовж узбережжя Азовського моря територією "нових регіонів" росії, вже відремонтовано минулого року.

Нагадаємо, Кремль у порушенні міжнародного права заявив, що окуповані території Донецької та Луганської областей є "новими суб'єктами РФ".

Як повідомлялося, так званий "глава уряду ДНР" Віталій Хоценко заявив, що останки зруйнованих російськими окупантами будинків Маріуполя використовуватимуться у ремонті та будівництві доріг.

Статті

Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Світ
28.03.2023
10:14

«Можемо знищити будь-якого супротивника унікальною зброєю». Російські ЗМІ про Україну

"Забувши уроки історії, дехто на Заході вже розмірковує про реванш, який призведе до військової перемоги над Росією. Про це ми можемо сказати одне. Росія терпляча і нікого не залякує військовою перевагою. Але має сучасну унікальну зброю, здатну...
Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Всі статті