Росіяни хочуть зробити бойовика Жогу головою "народної ради ДНР"

Партія "Єдина Росія" висунула на посаду спікера так званого "парламенту ДНР" кандидатуру батька ліквідованого комбатанта НВФ "Спарта" Володимира Жоги Артема, який очолює НВФ після смерті сина. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

"Його кандидатуру направлять на затвердження до президії генради партії", - йдеться у повідомленні про формальності призначення.

Цитуються також слова Артема Жоги, який сказав, що вирішуватиме питання про призначення нового "командира батальйону" лише після затвердження його кандидатури на посаду "спікера парламенту ДНР".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті