Росіяни хочуть зробити бойовика Жогу головою "народної ради ДНР"

Партія "Єдина Росія" висунула на посаду спікера так званого "парламенту ДНР" кандидатуру батька ліквідованого комбатанта НВФ "Спарта" Володимира Жоги Артема, який очолює НВФ після смерті сина. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

"Його кандидатуру направлять на затвердження до президії генради партії", - йдеться у повідомленні про формальності призначення.

Цитуються також слова Артема Жоги, який сказав, що вирішуватиме питання про призначення нового "командира батальйону" лише після затвердження його кандидатури на посаду "спікера парламенту ДНР".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті