Росіяни хочуть захопити український заповідник "Святі гори"

У квазоутворенні "ДНР" заявили, що у "республіці" в 2024 році з'являться три нові природні території, що особливо охороняються (ООПТ) федерального значення, включаючи український Національний природний парк Святі Гори в Донецькій області. Про це пишуть пропагандистські ЗМІ 15 січня.

«У 2024 році заплановано створення трьох ООПТ федерального значення на території республіки та в межах раніше існуючих ООПТ державного природного заповідника Степ Донецький, національного природного парку Меотида та національного природного парку Святі Гори, останній знаходиться на тимчасово окупованій території республіки (так окупанти називають вільну українську територію Донецької області, - ред.)», - сказано у повідомленні.

Зазначається, що в росії "природні території, що особливо охороняються (ООПТ)" - це особливо значущі території, де заради збереження природи частково або повністю заборонена господарська діяльність і діють інші обмеження. Це можуть бути ділянки землі та водної поверхні, де розташовуються унікальні природні комплекси та об'єкти, а також повітряний простір над ними.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті