Росіяни готують до призову 17-річних хлопців в окупованому Хрустальному Луганської області

Російські окупанти почали готувати до призову 17-річних молодих людей у Хрустальному (до перейменування Красному Лучі) Луганської області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 29 вересня.

"У Хрустальному росіяни готують до мобілізації 17-річних молодих людей, які в наступному році досягнуть повноліття", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рашисти перевіряють, чи всі вони стали на облік до військкоматів та пройшли медичні огляди.

Раніше повідомлялось, що мешканці віддалених сіл окупованого Старобільського району отримали повістки до "військкомату".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті