Росіяни готують до призову 17-річних хлопців в окупованому Хрустальному Луганської області

Російські окупанти почали готувати до призову 17-річних молодих людей у Хрустальному (до перейменування Красному Лучі) Луганської області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 29 вересня.

"У Хрустальному росіяни готують до мобілізації 17-річних молодих людей, які в наступному році досягнуть повноліття", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що рашисти перевіряють, чи всі вони стали на облік до військкоматів та пройшли медичні огляди.

Раніше повідомлялось, що мешканці віддалених сіл окупованого Старобільського району отримали повістки до "військкомату".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті