Росіяни б'ють фосфором по цистернах із мазутом на території Авдіївського коксохіму, випадки отруєння українських захисників зростають

Рашисти б'ють фосфорними снарядами по цистернах із мазутом на території Авдіївського коксохіму. Про це повідомила пресслужба 3 окремої штурмової бригади та командир 2 механізованого батальйону 3 ОШБр із позивним "Вар" у Телеграм 16 лютого.

"Попри відбивання танкових атак, важкі бої з переважаючими силами противника, сотні КАБів на день, пакети градів, ФПВ, скиди - ворог зробив очікувану річ як для під@рів. Фосфорними зарядами запалив цистерни з мазутом які зберігалися на АКХЗ (Авдіївський коксохімічний завод). При горінні ця отруйна речовина має вкрай тяжкі наслідки для здоровʼя та навіть життя наших бійців. Вітер та тиск змінюються, тому цей чад затягнув всю територію та навколо АКХЗ. Випадки отруєння особового складу постійно зростають", - написав "Вар".

"По 60 авіаційних бомб - удень і вночі, ворожі обстріли з артилерії та РСЗВ. Безперервні штурми на броньованій техніці та навали піхоти противника. Окупанти застосовують фосфорні снаряди, від яких відбувається загоряння цистерн з мазутом. Отруйний смог розповсюджується всією територією заводу", - пише пресслужба 3 окремої штурмової бригади. 

Зазначається, що при цьому українські захисники продовжують гідно протистояти противнику, ведуть оборону та завдають ворогу рекордних втрат.

Раніше повідомлялось, що аналітики ISW спрогнозували дії росіян у разі ймовірного захоплення ними Авдіївки.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті