Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські війська вбили одну людину на Донеччині та поранили чотирьох внаслідок обстрілів 27 вересня. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.
"27 вересня 2023 року збройні підрозділи держави-агресора нанесли вогневі удари по населених пунктах півночі області. Зокрема, обстріли пролунали у м. Костянтинівці, м. Торецьку та с. Калинівці Часовоярської ОТГ", - йдеться у повідомленні.
За попередніми даними, проти цивільного населення окупанти застосували керовану та фугасну авіабомби й танки.
Зазначається, що від влучання засобів ураження загинув один з місцевих мешканців. Ще четверо цивільних, які перебували під час обстрілів на вулиці, отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
"Ворожа атака зруйнувала й понівечила понад два десятка приватних осель і господарських споруд – у будівлях вибиті вікна, двері, зруйновані дахи. Також пошкоджено газопровід і електромережі", - повідомляє прокуратура.
Як повідомлялося раніше, російські військові з реактивних систем залпового вогню обстріляли приватний сектор Костянтинівки, пошкодивши там 15 будинків.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту