Росіяни атакували Одесу "шахедами". Після вибуха у місті пожежа в багатоповерхівці

Під час повітряної тривоги через атаку росіян "шахедами" у Одесі стався вибух. Про це ввечері, 24 січня, повідомляють у соцмережах.

Після вибуху внаслідок російської атаки в Одесі зайнялась пожежа.

"В Одесі після вибуху внаслідок атаки шахеда — пожежа. Залишайтеся в укриттях", - пише ТК "Збройні Сили України. Війна з окупантами".

Раніше Повітряні Сили ЗСУ попереджали, що "БпЛА в Татарбунарському районі (курс північний) та Біляївському районі (курс західний). Чергова група з Чорного моря в напрямку Одеси!".

 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті