Росіяни атакували Одесу "шахедами". Після вибуха у місті пожежа в багатоповерхівці

Під час повітряної тривоги через атаку росіян "шахедами" у Одесі стався вибух. Про це ввечері, 24 січня, повідомляють у соцмережах.

Після вибуху внаслідок російської атаки в Одесі зайнялась пожежа.

"В Одесі після вибуху внаслідок атаки шахеда — пожежа. Залишайтеся в укриттях", - пише ТК "Збройні Сили України. Війна з окупантами".

Раніше Повітряні Сили ЗСУ попереджали, що "БпЛА в Татарбунарському районі (курс північний) та Біляївському районі (курс західний). Чергова група з Чорного моря в напрямку Одеси!".

 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті