Росіяни атакували 22 рази на Новопавлівському й 14 разів на Авдіївському напрямках протягом доби - Генштаб

Російські окупанти атакували позиції Сил оборони 22 рази на Новопавлівському напрямку 22 рази протягом минулої доби. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 2 березня. 

"На Новопавлівському напрямку сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Георгіївки, Побєди та Новомихайлівки Донецької області, де ворог 22 рази намагався прорвати оборону наших військ", - сказано в повідоленні.

Загалом протягом доби відбулося 70 бойових зіткнень. 

На Бахмутському напрямку силами оборони відбито 11 атак противника в районах населених пунктів Богданівка, Іванівське, Кліщіївка та Андріївка Донецької області, де ворог намагався покращити своє тактичне положення. 

На Авдіївському напрямку українськими захисниками відбито 14 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Орлівка, Тоненьке, Невельське Донецької області. 

На Куп’янському напрямку ворог 4 рази атакував позиції ЗСУ в районі населеного пункту Табаївка Харківської області. 

На Лиманському напрямку українськими воїнами відбито 7 атак противника в районах населених пунктів Терни та Ямполівка Донецької області, де ворог за підтримки авіації намагався прорвати оборону ЗСУ. 

На Оріхівському напрямку ворог провів одну безуспішну атаку в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. 

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Противник здійснив безуспішну спробу штурму в районі населеного пункту Кринки Херсонської області. 

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, здійснює обстріли населених пунктів з території РФ, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України. 

"Протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 8 районах зосередження особового складу противника. Повітряні Сили ЗСУ сьогодні надвечір збили російський винищувач-бомбардувальник Су-34. Підрозділами ракетних військ завдано ураження по артилерійському засобу противника", - повідомляє також Генштаб.

Раніше повідомлялось, що за добу відбулося 82 бойових зіткнення, на Новопавлівському напрямку відбито 29 атак ворога.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті