Росіяни активні на Лиманському напрямку, ЗСУ атакують дронами логістичні шляхи ворога в районі Кремінної: зведення боїв на Луганщині

"Кремінський ліс. Тривають позиційні бої", - пише окупаційний мілітарі-паблік 21 липня.

За словами окупантів, ЗСУ активно використовують БПЛА, переважно для атак на дороги постачання в районі Кремінної.

"Активність дронів залишається високою", - сказано в повідомленні росіян.

Як ідеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 8:00 21 липня, на Лиманському напрямку ворог атакував 20 разів, намагаючись просунутися вперед у районах населених пунктів Карпівка, Колодязі, Новий Мир, Рідкодуб, Шандриголове, Торське та в напрямку Серебрянки.

На Сіверському напрямку, у районах Виїмки, Верхньокам’янського, Федорівки та Григорівки, противник шість разів атакував позиції наших військ.

"Атакуючи, противник мав значну вогневу підтримку. Застосував авіацію. 34 рази поцілив зі ствольної артилерії. 69 безпілотників та два fpv-дрони спрямував ворог по наших позиціях та населених пунктах навколо", - повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко в Телеграм 21 липня щодо бойових дій у області за минулу добу.

Раніше повідомлялось, що ворог намагався просунутись в районі Греківки й Білогорівки, у Кремінському лісі тривають позиційні бої й удари по російській логістиці.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.09.2025
11:10

«Ніхто, крім нашого солдата, не наближає мир у нашому розумінні». Російські ЗМІ про Україну

"Російська зона – це Новоросія і Київ, західна зона – області, які відійдуть Угорщині та Польщі, і, нарешті, демілітаризована зона – це Україна. Від Житомира до Рівного".
Луганськ
09.09.2025
11:39

Щоденник матері 18-річного добровольця: Розбаланс між офіційними новинами й реаліями травмує

Його відпускають на ВЛК за місцем реєстрації на два дні. Відпускає людина під свій ризик, бо можна ж отримати чергового СЗЧ. А на ВЛК призначають прийом ключового лікаря на дату ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ!
Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Всі статті