Росіяни активні на Лиманському напрямку, ЗСУ атакують дронами логістичні шляхи ворога в районі Кремінної: зведення боїв на Луганщині

"Кремінський ліс. Тривають позиційні бої", - пише окупаційний мілітарі-паблік 21 липня.

За словами окупантів, ЗСУ активно використовують БПЛА, переважно для атак на дороги постачання в районі Кремінної.

"Активність дронів залишається високою", - сказано в повідомленні росіян.

Як ідеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 8:00 21 липня, на Лиманському напрямку ворог атакував 20 разів, намагаючись просунутися вперед у районах населених пунктів Карпівка, Колодязі, Новий Мир, Рідкодуб, Шандриголове, Торське та в напрямку Серебрянки.

На Сіверському напрямку, у районах Виїмки, Верхньокам’янського, Федорівки та Григорівки, противник шість разів атакував позиції наших військ.

"Атакуючи, противник мав значну вогневу підтримку. Застосував авіацію. 34 рази поцілив зі ствольної артилерії. 69 безпілотників та два fpv-дрони спрямував ворог по наших позиціях та населених пунктах навколо", - повідомив начальник Луганської ОВА Олексій Харченко в Телеграм 21 липня щодо бойових дій у області за минулу добу.

Раніше повідомлялось, що ворог намагався просунутись в районі Греківки й Білогорівки, у Кремінському лісі тривають позиційні бої й удари по російській логістиці.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.10.2025
16:00

«Успішними виявляються менше одного відсотка «прильотів». Російські ЗМІ про Україну

«План настільки чудовий, що до нього автоматично додається Нобелівська премія: і негайне припинення вогню, і гарантії безпеки для України (тобто введення окупаційних сил НАТО), і фінансування Росією відновлення України, і мало не спільне управління...
Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Всі статті