Росіяни 17 разів за добу били по Донеччині з авіації, РСЗВ і артилерії: в поліції показали наслідки

Поліція задокументувала за добу 17 ударів по Донецькій області з боку російських військ із застосуванням авіації, РСЗВ "Град" та артилерії. Про це 3 жовтня повідомила пресслужба МВС.

Армія РФ атакувала міста Авдіївка, Гірник, Курахове, смт Курахівка, Неліпівка, Північне, Щербинівка, села Єлизаветівка, Іллінка, Новоселівка Перша, Новоукраїнка, Трудове. Пошкоджено 23 житлових будинки та електромережі.

Зокрема, Новоукраїнку росіяни накрили з артилерії – поранили двох людей. Також від обстрілів постраждали двоє мешканців у Єлизаветівці та Трудовому.

Авіабомбу "ФАБ-500" російські війська скинули на Неліпівку, де зруйнували три оселі. Внаслідок обстрілу Північного пошкоджено два приватні будинки, комунальне підприємство, АЗС.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті