Росіян мають намір ставити на військовий облік без особистої явки і медкомісії

Російське Міноборони пропонує ставити росіян на військовий облік без особистої явки у військкомат і проходження медичної комісії. Про це йдеться в проєкті постанови уряду про зміни в Положенні про військовий облік, - повідомляє ВВС/Російська служба.

Згідно з цими пропозиціями, постановка і зняття з військового обліку "може здійснюватися без особистої явки громадян до військового комісаріату на підставі відомостей, що містяться в державному інформаційному ресурсі, інших державних інформаційних системах та інформаційних ресурсах".

Повідомлення про постановку і зняття з обліку громадяни Росії отримуватимуть в особистому кабінеті на порталі "Госуслуг".

На військовий облік можуть поставити будь-кого - медичний огляд і обстеження, проведення професійного психологічного відбору будуть проводитися вже після цього, за особистої явки до військкомату.

Нагадаємо, що 14 квітня путін підписав закон про електронні повістки військовозобов'язаним. Після набуття законом чинності паперові повістки збереглися, але їх тепер можна дублювати в електронному вигляді - через портал "Держпослуги". Повістка в електронному вигляді вважається отриманою з моменту розміщення в особистому кабінеті військовозобов'язаного. Паперова та електронна повістки мають однакову юридичну силу.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті