Росія зупинила постачання нафти Польщі газопроводом "Дружба"

РФ зупинила постачання нафти Польщі газопроводом "Дружба". Про це повідомив польський концерн "PKN Orlen" 25 лютого, пише "Deutsche Welle".

"За даними польського концерну PKN Orlen, у Польщу більше не поставляється російська нафта трубопроводом "Дружба", – сказано в повідомленні. – Поставки в рамках останнього чинного контракту, що покривали приблизно 10 відсотків потреб PKN Orlen, було зупинено російською стороною".

Наголошується, що припинення російських поставок трубопроводом при цьому не вплине на постачання нафти польських клієнтів, запевнили в концерні.

"Всі постачання можуть бути забезпечені морським шляхом", – зазначається у заяві.

Уточнюється, що повідомлення про зупинення російських поставок нафтопроводом "Дружба" надійшло наступного дня після того, як ЄС затвердив новий, 10-й пакет санкцій за війну РФ проти України, що триває. Нові обмежувальні заходи передбачають значні нові обмеження на імпорт у РФ та експорт з росії, а також заборону низки російських пропагандистських ЗМІ.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз погодив десятий пакет санкцій проти РФ: найпотужніші та найширші за всю історію.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті