Росія за посередництва Катару поверне в Україну шістьох викрадених дітей

Росія за посередництва Катару поверне в Україну шістьох викрадених дітей. Про це повідомляє "Новая газета. Европа" з посиланням на The Washington Post.

Зазначається, що 5 грудня дітей мають відправити з Москви до Білорусі, а потім до України.

Мати одного з дітей - 11-річного хлопчика - українська військовослужбовиця, зараз вона перебуває в російському полоні. Раніше дитина жила в окупованій частині Донецької області. Коли хлопчик потрапить додому, він житиме з тіткою.

У повідомленні нагадується, що Україна та деякі Західні країни звинувачують росію в насильницькій депортації українських дітей з окупованих територій. У березні у зв'язку з цим Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна і дитячої омбудсменки Марії Львової-Бєлової.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті