Росія за посередництва Катару поверне в Україну шістьох викрадених дітей

Росія за посередництва Катару поверне в Україну шістьох викрадених дітей. Про це повідомляє "Новая газета. Европа" з посиланням на The Washington Post.

Зазначається, що 5 грудня дітей мають відправити з Москви до Білорусі, а потім до України.

Мати одного з дітей - 11-річного хлопчика - українська військовослужбовиця, зараз вона перебуває в російському полоні. Раніше дитина жила в окупованій частині Донецької області. Коли хлопчик потрапить додому, він житиме з тіткою.

У повідомленні нагадується, що Україна та деякі Західні країни звинувачують росію в насильницькій депортації українських дітей з окупованих територій. У березні у зв'язку з цим Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт путіна і дитячої омбудсменки Марії Львової-Бєлової.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті