Росія вважає, що світ втомиться від війни. Байден пояснив, чому США підтримує Україну

Відмова від основоположних принципів Статуту ООН, таких як територіальна цілісність, суверенітет, права людини і програш України у війні, підірвуть незалежність інших країн. Про це сказав президент США Джозеф Байден на Генеральній асамблеї ООН 19 вересня.

"Якщо ми відмовимося від основних принципів ООН на догоду агресору, то чи може кожен член цієї асамблеї відчувати впевненість, що його захистять? Якщо Україна впаде, то чи буде забезпечена незалежність кожного з вас? І відповідь, я так вважаю - ні", - сказав Байден.

Також президент США додав, що тільки на росії лежить відповідальність за війну, і тільки росія має можливість негайно її припинити та саме росія стоїть на шляху до миру.

"Ціна Росії за мир - капітуляція України, територія України, діти України. Росія вважає, що світ втомиться і дозволить захопити Україну без будь-яких наслідків. Необхідно боротися з такими діями росії сьогодні, щоб не було ніяких агресорів завтра", - пояснив президент США.

"Тому США разом із союзниками стоять на боці України, коли "вони відстоюють суверенітет, територіальну цілісність і свободу своєї країни", - підсумував Байден.

Як повідомлялося раніше, Зеленський закликав виключити росію з Радбезу ООН.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті