Росія втратила в Україні девʼять важких вогнеметних систем "Буратіно" та "Солнцепек" – Генштаб

Росія з початку вторгнення в Україну втратила щонайменше дев'ять важких вогнеметних систем. Про це 15 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"9 важких вогнеметних систем залпового вогню вже втратив ворог із початку широкомасштабного вторгнення", - повідомили українські військові.

Йдеться про системи ТОС-1 "Буратіно" та ТОС-1А "Солнцепек". Обидві системи є частиною сімейства російських важких вогнеметних систем залпового вогню калібру 220-мм. Вони ведуть вогонь запальними та термобаричними боєприпасами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські захисники на східному фронті знищили російський гелікоптер "Алігатор".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті