Росія втратила в Україні до половини своїх танків - Sky News

Росія з початку вторгнення в Україну вже втратила близько половини своїх найкращих бойових танків. Про це 15 лютого повідомляє Sky News із посиланням на Міжнародний інститут стратегічних досліджень IISS.

"Вони не виробляють і не ремонтують настільки, щоб компенсувати ці втрати. Їхній нинішній бронетанковий флот на фронті приблизно вдвічі менший, ніж на початку війни", - заявив Генрі Бойд, науковий співробітник IISS.

Загалом за даними Інституту, росія вже втратила від 2000 до 2300 танків. В результаті окупанти тепер спираються на більш старі моделі радянських часів.

При цьому російська авіація здебільшого все ще є неушкодженою. В результаті окупанти можуть розгорнути їх активніше на наступному етапі війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними Ганни Маляр в окремих загонах окупантів втрати сягають 80%, вони дедалі менше довіряють своїм командирам.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті