Росія втратила в Україні до половини своїх танків - Sky News

Росія з початку вторгнення в Україну вже втратила близько половини своїх найкращих бойових танків. Про це 15 лютого повідомляє Sky News із посиланням на Міжнародний інститут стратегічних досліджень IISS.

"Вони не виробляють і не ремонтують настільки, щоб компенсувати ці втрати. Їхній нинішній бронетанковий флот на фронті приблизно вдвічі менший, ніж на початку війни", - заявив Генрі Бойд, науковий співробітник IISS.

Загалом за даними Інституту, росія вже втратила від 2000 до 2300 танків. В результаті окупанти тепер спираються на більш старі моделі радянських часів.

При цьому російська авіація здебільшого все ще є неушкодженою. В результаті окупанти можуть розгорнути їх активніше на наступному етапі війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними Ганни Маляр в окремих загонах окупантів втрати сягають 80%, вони дедалі менше довіряють своїм командирам.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті