Росія все частіше поступається у війні, ініціатива на боці України – британська розвідка

Російські війська останніми тижнями поступилися ініціативою у війні і змушені реагувати на дії України, а не домагатися власних цілей. Про це йдеться у зведенні міноборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

"Від початку травня росія дедалі більше поступається ініціативою в конфлікті та реагує на дії України, а не активно просувається до власних військових цілей", - заявляють британські аналітики.

Вони констатували, що протягом місяця РФ здійснила 20 нічних атак дронами і крилатими ракетами в глибині території України, але так і не домоглася значних успіхів у своїх цілях - нейтралізації вдосконаленої української протиповітряної оборони і знищення українських сил ППО.

У британській розвідці вважають, що російське командування намагається сформувати резервні сили і розташувати їх там, де, на їхню думку, може почати український контрнаступ. Але цьому заважає перекидання резервів на лінію фронту в Бахмуті, де потрібно заповнювати проломи.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті