Росія у напівкільці: Норвегія забороняє в'їзд автомобілів з російськими номерами

Норвегія останньою з західних сусідів росії з наступного тижня забороняє в'їзд автомобілів з російськими номерами. Про це повідомляє AP 29 вересня.

"Норвегія оголосила в п'ятницю, що з наступного тижня почне забороняти в'їзд до скандинавської країни легковим автомобілям, зареєстрованим в Росії, що є дзеркальним відображенням санкцій, запроваджених Європейським Союзом проти Москви через її війну в Україні", - зазначається у повідомленні.

За інформацією видання, Уряд Норвегії заявив, що будуть зроблені винятки для дипломатичних транспортних засобів, для автомобілів, що належать норвезьким громадянам і членам їхніх сімей, які постійно проживають в росії, а також для поїздок, необхідних з гуманітарних причин, таких як гостра хвороба, смерть або сімейні похорони.

Як повідомлялось раніше, до Латвії, Литви та Естонії перестали пропускати авто з російськими номерами.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті