Росія становить для ЄС екзистенційну загрозу - Боррель

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель під час зустрічі із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою заявив, що росія становить для ЄС екзистенційну загрозу. Про це Боррель написав у соціальній мережі Х 18 квітня.

"Зустрівся з Дмитром Кулебою на полях G7. Україні терміново потрібні системи ППО для протидії атакам Росії. Я очікую чітких зобов'язань з боку країн-членів ЄС на засіданні FAC у понеділок. Безпека ЄС також перебуває під загрозою: Росія становить для нас екзистенційну загрозу", - написав Боррель.

Нагадаємо, Боррель зажадав пройтися казармами ЄС і забрати системи ППО, що стоять там без діла, на користь України

Як повідомлялося, Боррель пообіцяв Кулебі активізувати пошуки систем Patriot для України

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті