Росія не завдає масових ударів по Україні, бо збирає ракети "для чогось підступного" - Ігнат

Росія припинила завдавати масованих ударів по Україні, оскільки займається накопиченням ракет. Про це 1 липня в ефірі національного телемарафону заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Очевидно, ворог щось накопичує, припасає для якихось більш підступних намірів. Можна лише припускати, що в них у голові після тих подій, які відбулися в РФ", - розповів він.

Ще однією причиною для "мовчання" російської авіації та ракетних частин Ігнат називає невдалий бунт "ПВК "Вагнер" на чолі з Євгеном Пригожиним. Зараз росія може "приходити до тями" після цих стрімких подій.

При цьому на тактичному рівні російська авіація продовжує атакувати Україну. Зокрема, на фронті керовані авіаційні бомби скидаються на позиції наших військ і на прифронтові населені пункти.

Нагадаємо, раніше в Повітряних силах розповіли, хто саме попереджає Україну про злети російських МІГів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Всі статті